Zobacz Video: "Moto Power Show 2023 - Promo"

 

Moto Power Show 2023

To wyjątkowe przedsięwzięcie jest kontynuacją sukcesów imprez motoryzacyjnych, które od prawie100 lat pojawiają się w Wiśle tworząc z tego miasta KOLEBKĘ POLSKIEJ MOTORYZACJI. Pragniemy, aby to wydarzenie stało się centralnym miejscem spotkań dla miłośników sportów extremalnych, motoryzacji, adrenaliny i emocji sportowych.

Moto Power Show 2023 odbędzie się w dniach 16-17 września w Wiśle, a my pragniemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy i przeżywania z nami tych olbrzymich emocji. To niezwykłe wydarzenie będzie stanowiło platformę, na której łączą się energia, pasja i duch motoryzacji. Pragniemy, aby nasza impreza była źródłem fascynujących treści i relacji, które zainspirują miłośników sportów motorowych oraz zdrowego stylu życia.
 


 

ATRAKCJE

Moto Power Show 2023 to nie tylko rywalizacja, ale także spektakularne pokazy:

• Pokazy samochodów (supercars, oldtimer, tuning, elektryki i inne),
• Pokazy Monster Truck,
• Pokazy samochodów rajdowych (Rajd Wisły),
• Pokazy MMA ( FEN),
• Pokazy bezpieczeństwa na drodze (policja, straż, GOPR, ratownictwo medyczne),
• Pokazy FMX i TRIAL-u motocyklowego,
• Koncerty Smolasty, Tribbs oraz DJ Brave.

Wszystkie te atrakcje skupiają się na przekraczaniu granic i eliminowaniu strachu.

Oprócz tego, przygotowaliśmy strefę Fan Arena, w której miłośnicy sportów motorowych będą mieli okazję spotkać się z znanymi postaciami ze świata motosportu, dziennikarzami, trenerami. Fan Arena to nie tylko miejsce spotkań, ale także inspiracji i motywacji do osiągania celów. W Family Arena zapewniamy rozrywkę dla całych rodzin, łącząc motoryzację z edukacją i zabawą. Stworzona tam przestrzeń pozwoli każdemu, niezależnie od wieku, znaleźć coś ciekawego dla siebie.

 


 

JAK DOJECHAĆ

Pociągi:
PKP Intercity S.A. to największy polski operator kolejowy specjalizujący się w krajowych i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. Do Wisły kursują pociągi z Warszawy oraz Olsztyna www.intercity.pl

Koleje Śląskie Sp. z o.o. to śląski przewoźnik kolejowy, który realizację przewozów pasażerskich do Wisły kursują pociągi z Gliwic, Katowic, Częstochowy, Rybnika i Żor. www.kolejeslaskie.com

Dworzec autobusowy:
Wszystkie autobusy oraz busy odjeżdżają z dworca autobusowego, zlokalizowanego obok dworca kolejowego i Centrum Przesiadkowego, w którego budynku znajduje się poczekalnia.

Najbliższe lotniska:

  • Ostrava  (Czechy, 79 km od Wisły)
  • Katowice Pyrzowice (124 km od Wisły)
  • Kraków Balice (141 km od Wisły)


Dojazd samochodemLink do mapy

 


 

ORGANIZATOR - KONTAKT


MOTO PARK WISŁA
ul. Kamienna 19, Wisła, Poland
biuro@motopowershow.pl


Moto Park Wisła to jedyny tor offroad w Wiśle i okolicach. Trawersy, błoto, przewyższenia, woda i kamienie to podłoże naszego toru. Tutaj na wszystko popatrzysz z góry, gdyż jesteśmy na dachu Wisły. Posiadamy własną flotę pojazdów Polaris oraz Nissanów Patrol.


BERM
biuro@berm.eu
https://berm.pl/


Berm to innowacyjna Agencja ukierunkowana na relacje międzyludzkie i społeczność. Człowiek jest dla nas najważniejszy. W dzisiejszym świecie komunikacja opiera się na krótkich chwilach styczności między ludźmi, które tworzą emocje. Sprawimy, że te chwile zostaną zapamiętane. Stawiamy na nowatorskie podejście do wydarzeń oraz procesów marketingowych. Działamy w każdym kanale. Bądź z nami tam gdzie chcą widzieć Cię Twoi klienci.


NAPISZ DO NAS

 


 


 


 

PARTNERZY MEDIALNI